Flamingai
Meniu
Jūsų Krepšelis

Flamingai

Flamingai
Šis žavingas šešių rausvų flamingo žvakių rinkinys, kuris susideda iš ryškiai rožinių flamingų, dekoruotų blizgučiais - tai puikus priedas prie bet kokio atogrąžų vakarėlio!Pakuitėje 6 žvakėsProdukto matmenys: žvakės aukštis- 3,17 cm...
8.90€
Be PVM:7.36€
Pyragus paverskite tropiniais meno kūriniais su šiais puikiais flamingo ir palmių akrilo antgaliais.Auksinės folijos detalėsPakuotėje 5 vienetai..
13.50€
Be PVM:11.16€
Naudodami šį puikų rinkinį papuoškite savo keksiukus tropiniais vaizdais. Keksiukų dėklų rinkinį sudaro fantastiški flamingai, blizgančios palmių viršūnės bei blizgantys folijos dėklai.Teminiai antgaliai su rausvos folijos keksiukų dėklaisNeoninės dekoracijos su žalios ir aukso spalvos folijos detal..
13.50€
Be PVM:11.16€
Egzotiškos ir įspūdinga, žavingos ir linksmos ryškiais rožiniais flamingais dekoruotos stalo servetėlės. Šias stilingas servetėles puošia gražiai iliustruotas neoninės rožinės spalvos raštas, papuoštas blizgančia auksine folija.Neoninė spauda ir aukso folijos detalėsPakuotėje yra 16 servetėliųSulank..
5.90€
Be PVM:4.88€
Laminuoto kartono kokybiškos lėkštės ryškiaspalviam šventės dekorui. Rinkinyje 8 vnt...
9.50€
Be PVM:7.85€
Egzotiškos ir įspūdingos taip pat labai žavingos ir linksmos ryškių rožinių flamingų lėkštes! Šias stilingas lekštes puošia gražiai iliustruotas neoninės rožinės spalvos raštas, papuoštas blizgančia auksine folija.Neoninė spauda ir aukso folijos detalėsPakuotėje 8Matmenys: 19 cm x 19 cm..
5.50€
Be PVM:4.55€
Egzotiški ir įspūdingi, žavingi ir linksmi ryškiais rožiniais flamingais dekoruoti šventinės atributikos puodeliai. Šias stilingas vakarėlių taures puošia gražiai iliustruotas neoninės rožinės spalvos raštas, dekoruotas blizgančia auksine folija.Tinka prie karštų ir šaltų gėrimųNeoninė spauda ir auk..
5.90€
Be PVM:4.88€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)