Drugeliai
Meniu
Jūsų Krepšelis

Drugeliai

Drugeliai
Šios gražios „Floral Butterfly“ servetėlės fantastiškai atrodys bet kuriame ypatingame vakarėlyje. Puikiai tinka princesių ar pasakų vakarėliui, jubiliejui, sužadėtuvėms ar vestuvėms.Neoninė spauda ir aukso folijos detalėsPagaminta iš ekologiško popieriausPakuotėje yra 16 servetėliųMatmenys: 16,5 cm..
5.90€
Be PVM:4.88€
Džiuginkite savo svečius šiais gražiais, drugeliais dekoruotais, puodeliais. Puikiai tinkanča gimtadienio šventei. Kiekviename puodelyje taip pat yra nuostabus aukso folijos rėmelis.Tinka prie karštų ir šaltų gėrimųAuksinės folijos detalėsPagaminta iš ekologiško popieriausPakuotėje 8 puodeliai..
6.50€
Be PVM:5.37€
Šios „Floral Butterfly“ lėkštės yra tikrai stulbinančiai gražios! Puikiai tinka stebuklingam princesių vakarėliui, arbatos vakarėliui ar gimtadieniui. Elegantiškai iliustruotos ir sukurtos su daug nuostabių aukso folijos detalių.Neoninė spauda ir aukso folijos detalėsPagaminta iš ekologiško popieria..
7.90€
Be PVM:6.53€
Drugeliais dekoruotos lėkštės su auksinės folijos krašteliu, puikiai tinka princesių ar pasakų vakarėliui, gimtadieniui, ar krikštynoms.Dvipusė spaudaAuksinė folijos detalėPagaminta iš ekologiško popieriausPakuotėje 8 lėkštės..
8.90€
Be PVM:7.36€
Servetėlės dekoruotos spalvingais drugeliais, spalvingomis aukso folijos detalėmis ir stilingu krašteliu, kiekvienoje šventėje atrodys ypatingai.Auksinė folijos detalėPagaminta iš ekologiško popieriausPakuotėje yra 16 servetėliųSulankstyti matmenys: 16.5 cm x 16.5 cm..
5.90€
Be PVM:4.88€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)