Meškiukas Polar Bear
Meniu
Jūsų Krepšelis

Meškiukas migdukas Polar Bear

Meškiukas migdukas Polar Bear
  • :: MOONIE
65.00€
Be PVM: 53.72€

MOONIE meškiukas – tai ne tik migdukas su naktine lempute, bet ir puiki dekoracija ar pliušinis žaisliukas Jūsų mažyliui.

  • Skleidžia 5 raminančius garsus
  • Pagamintas iš ekologiškos sertifikuotos medvilnės
  • Su naktine lempute
  • Turi išmanųjį verkimo detektorių
  • Įkraunamas USB

Meškiukas skleidžia 100 proc. natūralius, o ne kompiuteriu sugeneruotus garsus: įsčių, vėjo, miško upelio, lietaus, jūros bangavimo ir lopšinės. Širdies plakimas yra tikras ir visai toks, kokį mažylis girdi būdamas mamos pilvelyje. Jūros įrašas darytas virš Baltijos jūros, o miško upelio – Tatrų kalnuose. 

Išmanus verkimo jutiklis atpažįsta kūdikio verksmą ir automatiškai įjungia meškiuką, taip nuramindamas kūdikį. 

Meškiukas savo pilvelyje turi naktinę lemputę, kuri šviečia ir suteikia galimybę žvilgtelėti į mažylį nejungiant papildomos šviesos. Naktinė lampa puikiai tinka ir vyresniems vaikams, kurie bijo tamsos, tokiu atveju galima įjungti tik lemputę ir ją palikti šviesti visai nakčiai. 

Naktinė lemputė šviečia natūralia šilto atspalvio šviesa, tačiau taip pat galima rinktis ir kitus 7 šviesos atspalvius. LED lempa neįkaista ir yra visiškai saugi. 

Meškiukas yra su jau įkrautu moduliu, todėl jį galima naudoti vos tik išėmus iš dėžutės. Moduliui visiškai įkrauti reikia maždaug 3 valandų. Visiškai įkrauta baterija ištisai gali veikti iki 8 valandų, įjungus šviesą ir garsą. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha