Priežiūros priemonės
Meniu
Jūsų Krepšelis

Valymo priemonės

Valymo priemonės
Švelni, saugi, veiksminga formulė be sulfatų, sintetinių kvapiklių, dažiklių, chloro ir kitų toksiškų chemikalų. Praturtintas kvapniomis Australijos vietinėmis medžiagomis, žinomomis dėl stiprių antibakterinių savybių. Tinkamas naudoti ir kūdikių indų plovimui. Sudėtyje yra 100% natūralių ingredient..
17.90€
Be PVM:14.79€
Švelnus, maloniai kvepiantis skalbiklis audiniams, kuriems reikalingas neutralus pH, pavyzdžiui šilkui, nėriniams,  sportiniams drabužiams.  Skalbiklį sudaro 100% augalinės kilmės ingredientai, jis netoksiškas, be sulfatų, sintetinių kvapiųjų medžiagų, todėl tinkamas ir vaikų drabužėli..
24.90€
Be PVM:20.58€
Švelnus, bet efektyvus grindų ploviklis ar daugiafunkcis valiklis, suteikiantis puikių kvapų, naikinantis mikrobus ir atgaivinantis namus. Labai koncentruotas, todėl reikia tik nedidelio kiekio.Talpa: 500ml..
16.90€
Be PVM:13.97€
Antibakterinis įvairių paviršių purškiklis, kuris ne tik sunaikina 99,99% mikrobų, bet ir maloniai kvepia. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, todėl veikia švelniai, yra netoksiškas. Drąsiai naudokite  virtuvės paviršiams, vonios kambaryje, audiniams, vaikiškiems žaislams, saugu naudoti..
21.90€
Be PVM:18.10€
100% botaniškai išgautas skalbiklis, skirtas Jūsų sveikatai apsaugoti ir mūsų gamtai tausoti. Be sulfatų, sintetinių kvapiųjų medžiagų, naftos distiliatų, PEG, fermentų, optinių baliklių, EDTA ar kvaternio. Tinka daugeliui audinių rūšių sklabiant skalbimo mašina arba rankomis. Koncentruotam kva..
21.90€
Be PVM:18.10€
Skalbiant vilną, šilką ar kitas gležnas medžiagas reikia ypač švelnaus ploviklio, kurio veikliosios medžiagos yra paviršinio aktyvumo medžiagos, o ne fermentai. Fermentai skirti skaidyti ir ištirpinti nešvarumus, susidedančius iš baltymų (organinių dėmių, maisto, prakaito, makiažo ir kt.). Vilna ir ..
19.99€
Be PVM:16.52€
Spalvoti drabužiai linkę prarasti savo blizgesį ir dažnai po kelių skalbimų atrodo šiek tiek nublukę. Šis didelio efektyvumo visų spalvų skalbinių ploviklis buvo specialiai sukurtas siekiant išsaugoti ir prižiūrėti drabužių spalvasŠis skalbiklis neveikia spalvotų pigmentų pernelyg agresyviai. Tuo ji..
19.99€
Be PVM:16.52€
Aukštesnė temperatūra gali pažeisti sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, sportinių drabužių pluoštus. Šis efektyvus, kvapą kontroliuojantis skalbinių ploviklis buvo specialiai sukurtas pašalinti aštrius kvapus ir bakterijas esant žemai temperatūrai. Unikali formulė nukreipta į kvapų šaltinius drabu..
19.99€
Be PVM:16.52€
Rinkinį sudaro Tasmanian Pepper & Lavender kvapo skalbiklis, rankų prausiklis ir grindų valiklis.3 x 500 ml...
65.90€
Be PVM:54.46€
Šis efektyvus hipoalerginis skalbinių skalbiklis buvo specialiai sukurtas žmonėms, turintiems jautrią odą, kūdikiams ir vaikams. Tai universalus skalbiklis be kvapo, naikina dėmes ir bakterijas, išsaugant visą spalvų spektrą.Jame nėra alergenų, tokių kaip kvepalai ir konservantai.Skalbiklis veikia j..
19.99€
Be PVM:16.52€
Jei naudojate drabužių garintuvą, norint užtikrinti kokybišką veikimą, reikia naudoti šį distiliuotą vandenį.  Vanduo nepalieka likučių garintuve, todėl jo nereikia valyti Naudojant vandenį nereikia nukalkinti garintuvoNaudodami šį vandenį nepaliksite vandens ar kalkių žymių ant drabužiųTaip..
9.00€
Be PVM:7.44€
Rinkinį sudaro Lemon Tea Trea & Mandarin kvapo grindų, indų valiklis ir populiariausias antibakterinis visų pavirškių purškiklis.3 x 500 ml...
54.90€
Be PVM:45.37€
Švelnus, bet efektyvus grindų ploviklis ar daugiafunkcis valiklis, suteikiantis puikių kvapų, naikinantis mikrobus ir atgaivinantis namus. Labai koncentruotas, todėl reikia tik nedidelio kiekio.Kvapas: pipirmėtės ir rozmarinasTalpa: 500 ml..
16.90€
Be PVM:13.97€
Stiklų valiklis Sydney Peppermint & Rosemary Stiklų valiklis Sydney Peppermint & Rosemary
Išparduota
Itin efektyvus, natūraliai kvepiantis purškiklis, skirtas valyti blizgančius paviršius, įskaitant stiklą, nerūdijantį plieną, veidrodžius ir langus, neplieka dryžių. Pagamintas iš augalinės kilmės ingredientų, "BONDI WASH" produktai kvepia kvepalais ir veiksmingai naikina mikrobus.Talpa: 500ml..
16.90€
Be PVM:13.97€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)