Aromaterapija
Meniu
Jūsų Krepšelis

Aromaterapija

Aromaterapija
Raminantis mišinys, skirtas nuraminti užimtą protą ir išsekusius mintis. Rūpinimasis savimi yra kaip niekad svarbus, o kai jaučiatės išsekę, šis atpalaiduojantis terapinis aromatas gali padėti nusiraminti ir atsipalaiduoti. Bulgarų rožė ir indiškas jazminas, žinomas dėl savo atkuriamųjų savybių, ram..
25.90€
Be PVM:21.41€
Zen – galingas raminantis indiškas jazminas puikiai dera su švelniu juodųjų pipirų aliejaus prieskoniu. Šiuos du raminančius kvapus subalansuoja Pietų Afrikos rožių pelargonija, Sicilietiška bergamotė ir saldžios Egipto smilkalų natos.Kiekis: 10 ml. ..
25.90€
Be PVM:21.41€
Gražus 9 eterinių aliejų mišinys, parinktas siekiant subalansuoti hormonus visais moters gyvenimo etapais. Saldus Pietų Afrikos pelargonijų aliejus yra geriausias hormonus subalansuojantis natūralus ingredientas, kurį palaiko turtingi raminamieji Egipto smilkalai. Mišinys yra suapvalintas citrusinių..
25.90€
Be PVM:21.41€
Geriausias kūno ir proto derinys. Šis mišinys sudarytas iš 10 eterinių aliejų. Vokiškos ramunėlės derinamos su ekologiškomis angliškomis levandomis ir vetiverijomis, Himalajų kedro medžiu, saldžiu Sicilijos apelsinų aliejumi, Ylang Ylang ir turtingu Australijos sandalmedžiu. Puiki sinergija giliam m..
25.90€
Be PVM:21.41€
Įspūdingas 9 eterinių aliejų mišinys. Šiame mišinyje yra jaudinančių mėtų, tokių kaip angliškos pipirmėtės, prieskonių, žolelių ir gėlių aliejai. Puikus, aštrus, bet gražus mišinys, skirtas sutelkti mintis.Kiekis: 10 ml. ..
25.90€
Be PVM:21.41€
Pakilus itališkų bergamočių, Taičio žaliųjų citrinų ir angliškų šaltmėčių bei sicilietiškų saldžiųjų apelsinų atspalvių mišinys. Tai geriausias natūralus energijos šaltinis.Kiekis: 10 ml. ..
25.90€
Be PVM:21.41€
Vonios druska Zen
Išparduota
Tinka stresui ir nerimui numalšinti. Šis svaiginantis mišinys leis jums pabėgti į laimingą vietą, kad ir kur būtumėte. Tiesiog į bėgančią vonią įpilkite šiek tiek Zen druskos, tada atsipalaiduokite, užmerkite akis ir pamirškite chaotišką dieną. Stipriai raminantis indiškas jazminas puikiai dera su š..
29.50€
Be PVM:24.38€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)