Apie mus
Meniu
Jūsų Krepšelis

Tavo Biblioteka

BIBLIOTHÈQUE des Femmes yra modernaus gyvenimo būdo ženklas, pristatantis grožio, mados ir namų produktus, skirtus ypatingai kasdienybei. Mes siekiame, kad BIBLIOTHÈQUE des Femmes taptų kryptimi, traukiančia ir jungiančia sąmoningas miesto moteris, vertinančias etiškai pagamintus produktus bei iki detalių apgalvotą apsipirkimo patirtį.

 

Mes šventai tikime, kad meilė sau glaudžiai susijusi su mažais, tačiau iš tiesų labai svarbiais, kasdieniais ritualais. Rytine mankšta ar pasisveikinimu su saule, puodeliu kavos - būtent tokios, kokią mėgstate labiausiai, lėta ir harmoninga vonios rutina, kvepiančia bergamote, muskusu ir čiobreliaisKasdieniai ritualai įkvėpia būti harmonijoje su savimi, jie prisideda prie didžiųjų mūsų gyvenimo pasiekimų ir pergalių, jie suteikia naujos energijos darbui, pažintims, miestui. Ritualai - tai mūsų santykių varomoji jėga - su tais, kuriuos mylime labiausiai.

 

Viena fundamentalių mūsų vertybių - tai suvokimas, kad savo gyvenimo istoriją kuriame mes pačios, ir tik nuo mūsų priklauso, koks yra mūsų pasaulis. Ypatingas jausmas pabusti kremo baltumo satino pataluose, vilkint kašmyro marškiniais, kuomet nosį kutena švelnus, nuo odos sklindantis, kūno kremo aromatas. Visos šios jausminės patirtys neabejotinai lemia tai, kaip mes gyvename, jaučiamės ir jaučiame.

 

Maži momentai iš tiesų nėra visai maži - jie paverčia paprastą gyvenimą nepaprastu.