Apie mus
Meniu
Jūsų Krepšelis

Tavo Biblioteka

APIE MUS


bibliothèque yra modernaus gyvenimo būdo ženklas, pristatantis namų, grožio ir kasdienių ritualų produktus, skirtus ypatingai kasdienybei. Mes siekiame, kad bibliothèque taptų kryptimi, traukiančia ir jungiančia sąmoningus „vartotojus“, vertinančius etiškai pagamintus produktus bei iki detalių apgalvotą apsipirkimo patirtį.

Mes šventai tikime, kad meilė sau glaudžiai susijusi su mažais, tačiau iš tiesų labai svarbiais, kasdieniais ritualais. Rytine mankšta ar pasisveikinimu su saule, puodeliu kavos - būtent tokios, kokią mėgstate labiausiai, lėta ir harmoninga vonios rutina, kvepiančia bergamote, muskusu ir čiobreliais… Kasdieniai ritualai įkvėpia būti harmonijoje su savimi, jie prisideda prie didžiųjų mūsų gyvenimo pasiekimų ir pergalių, jie suteikia naujos energijos darbui, pažintims, miestui. Ritualai - tai mūsų santykių varomoji jėga - su tais, kuriuos mylime labiausiai.

Viena fundamentalių mūsų vertybių - tai suvokimas, kad savo gyvenimo istoriją kuriame mes patys, ir tik nuo mūsų priklauso, koks yra mūsų pasaulis. Ypatingas jausmas pabusti kremo baltumo satino pataluose, vilkint kašmyro marškiniais, kuomet nosį kutena švelnus, nuo odos sklindantis, kūno kremo aromatas. Visos šios jausminės patirtys neabejotinai lemia tai, kaip mes gyvename, jaučiamės ir jaučiame. 


PREKIŲ ŽENKLO VERTYBĖS


Mes tikime, kad maži momentai iš tiesų nėra visai maži - jie paverčia Tavo gyvenimą unikaliu. Atrinktas ir nuolat papildomas aukštos kokybės produktų asortimentas vienoje vietoje, remiantis bibliothèque bendruomenės rekomendacijomis.

 

Visas stilingų, bet etiškų gyvenimo būdo gaminių asortimentas nuo namų dekoro, grožio priemonių ar namų aprangos vienoje vietoje, derinant aukščiausią kokybę su prieinama kaina.

 

Mes norime sukurti nepriekaištingą apsipirkimo patirtį kiekviename kanale, pradedant internetu, konceptualia erdve/parduotuve  ir tęsiant kliento kelionę/patirtį nuoširdžiomis konsultacijomis įvairiose socialinėse platformose, kad klientai jaustųsi nepaprastai laukiami kiekviename kontakto taške.

 

Norime, kad bibliothèque būtų kuo tvaresnė ir tai apima:

 

  • Produktų tiekimas iš etiškų gamintojų;
  • Gamtai draugiškų gaminių tiekimas;
  • Naudojant organinius ingredientus, kur įmanoma;
  • Perdirbtų ir perdirbamų medžiagų naudojimas;
  • Naudojant saikingą, kuo labiau draugišką aplinkai pakuotę.

 

bibliothèque -  mes neaukojame etikos dėl stiliaus.