ARTEMIS COLLECTION
Meniu
Jūsų Krepšelis

ARTEMIS COLLECTION

Aukštos kokybės, išskirtinio ir nesenstančio dizaino namų kvapas - Cedar. Šis intensyvus aromatinis kvapas, kurio pagrindą sudaro eteriniai aliejai pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Šio kvapo natos: sandalmedis, ąžuolo samanos, pušis, cinamonas ir kedro medienos kvapai. Taip pat eukal..
39.90€
Be PVM:32.98€
Aukštos kokybės, išskirtinio ir nesenstančio dizaino namų kvapas - Vanilla Bean. Šis intensyvus aromatinis kvapas, kurio pagrindą sudaro eteriniai aliejai pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką, žvakė pagaminta iš sojų vaško.Žvakė dega nuo 55 iki 60 valandų. Idealiai tinka dovanai, dėl pra..
39.90€
Be PVM:32.98€
Aukštos kokybės, išskirtinio ir nesenstančio dizaino namų kvapas - Vanilla Bean. Šis intensyvus aromatinis kvapas, kurio pagrindą sudaro eteriniai aliejai pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Kvapas išsilaiko nuo 6 iki 8 savaičių, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, idealiai tinka dovanai,..
39.90€
Be PVM:32.98€
Aukštos kokybės, išskirtinio dizaino sojų vaško žvakė - Pink Champagne. Šis intensyvus aromatinis kvapas, 100% natūralaus sojų vaško ir eterinių aliejų mišinys pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Šio kvapo natos: obuolys, ličis, vynuogės, raudonos uogos ir apelsinas kartu su maloniu romo aro..
39.90€
Be PVM:32.98€
Aukštos kokybės, išskirtinio dizaino sojų vaško žvakė - Cedar. Šis intensyvus aromatinis kvapas, 100% natūralaus sojų vaško ir eterinių aliejų mišinys pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Žvakė su stikliniu dangteliu.Kiekis: 300g...
39.90€
Be PVM:32.98€
Aukštos kokybės, išskirtinio ir nesenstančio dizaino namų kvapas - Pink Champagne. Šis intensyvus aromatinis kvapas, kurio pagrindą sudaro eteriniai aliejai pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Šio kvapo natos: obuolys, ličis, vynuogės, raudonos uogos ir apelsinas kartu su maloniu romo a..
39.90€
Be PVM:32.98€
Žvakė Lychee & Redcurrant Žvakė Lychee & Redcurrant
Išparduota
Aukštos kokybės, išskirtinio dizaino sojų vaško žvakė. Ličių ir raudonųjų serbentų kvapo . Šis intensyvus aromatinis kvapas, 100% natūralaus sojų vaško ir eterinių aliejų mišinys pakvėpins namus ir sukurs ypatingą nuotaiką.Žvakė su stikliniu dangteliu.Kiekis: 300g...
39.90€
Be PVM:32.98€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)