Dirbtinės gėlės
Meniu
Jūsų Krepšelis

Dirbtinės gėlės

Dirbtinės gėlės
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Šios šakelės ilgis - 65 cm. Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tam..
9.90€
Be PVM:8.18€
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Išmatavimai: 13 x 13 x 58 cm.Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tamsioj..
13.90€
Be PVM:11.49€
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Išmatavimai: 8 x 51 cm.Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tamsioje pata..
11.00€
Be PVM:9.09€
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Gėlės aukštis 70 cm.Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tamsioje patalpo..
24.90€
Be PVM:20.58€
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Šio augalo ilgis - 38 cm. Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tamsi..
14.90€
Be PVM:12.31€
Kiekviena „Flora“ kolekcijos gėlė ar augalas gaminami rankomis, tai yra ilgas ir labai kruopštus procesas, kad būtų pasiekta kuo tikroviškesnė augalo išvaizda.Išmatavimai: 8 x 47 cm.Visos dirbtinės gėlės ir augalai toleruoja temperatūros svyravimus, yra hipoalergiški, gali stovėti tamsioje pata..
15.90€
Be PVM:13.14€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)