Silikoniniai indai ir kitos prekės vaikams
Meniu
Jūsų Krepšelis

MUSHIE

MUSHIE - tai vardas, atpažįstamas visame pasaulyje. Tai amerikiečių  prekės ženklas, gaminantis itin kokybiškas, ekologiškas prekes kūdikiams. Labiausiai žinomas dėl savo Skandinaviško dizaino silikoninių seilinukų, rankų darbo čiulptukų pakabukų, ekologiškų vystyklų, indų kūdikiams bei žaislų. Kaip teigia patys Mushie įkūrėjai: „Mes nesiruošėme kurti įmonės. Mes tiesiog norėjome saugių, gražių būtiniausių daiktų savo kūdikiui. O kai jų neradome, pasigaminome patys“. Nuo tada Mushie kuria modernius, tvarius produktus, kurie tikrai patiks jums ir jūsų kūdikiui.

:: MUSHIE
Užkandžių puodelis, kurio forma labai patogi mažyliui laikyti. Pagamintas iš 100% maistinio silikono, kurio sudėtyje nėra BPA ir ftalatų, taip pat saugus plauti indaplovėje ir tinkamas naudoti mikrobangų krosnelėje. Puodelis uždaro dizaino, todėl maistas iš jo neišbyra ir puikiai tink..
17.90€
Be PVM:14.79€
:: MUSHIE
Perėjimas nuo kūdikio buteliuko prie puodelio dabar daug lengvesnis naudojant „Mushie“ treniruočių puodelį + šiaudelį. Jis skirtas mažoms rankutėms laikyti lavinant smulkiąją motoriką ir elegantiškai tinka bet kuriuose šiuolaikiniuose namuose.Puodelis pagamintas iš 100% maistinio silikono, turi ..
14.90€
Be PVM:12.31€
:: MUSHIE
Apvali silikoninė lėkštė limpančiu dugnu. Lėkštė yra limpančiu dugnu, kad mažyliai nenumestų maisto ant žemės. Taip pat lėkštė turi tris skyrius, kad maistas tarpusavyje nesusimaišytų. Jei norite, kad ji tvirtai laikytųsi, prieš tvirtinant įsitikinkite, kad stalo paviršius yra švarus ir sausas...
23.90€
Be PVM:19.75€
:: MUSHIE
Paprastas ir gražus puodukas, puikiai tinkantis mažoms rankytėms laikyti. Kai kūdikis pradeda pereiti nuo buteliuko prie puodelio, šis puodelis padės lavinti smulkiąją motoriką ir savarankiškus mitybos įpročius.Puodelis pagamintas iš 100% maistinio silikono, kuris ramina mažylio dantenas ir dant..
14.90€
Be PVM:12.31€
:: MUSHIE
Šie dantų šepetėliai puikus pagalbininkas, tiek dantukų valymui, tiek dantenų masažui, kurį atlieka nugarinėje dalyje esantys iškilimai. Pagaminti iš maistinio silikono, be BPA ar kitų chaminių medžiagų, nedirgina burnos gleivinės. Supakuoti po du vienetus, kad vienu galėtumėte valyti dantukus jūs, ..
9.90€
Be PVM:8.18€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)