ATH Press
Meniu
Jūsų Krepšelis

ATH Press

Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Į komplektą įeina spalvotas  popierius,  priklijuojamos akys ir gausiai iliustruota instrukcija EN kalba, kaip žingsnis po žingsnio surinkti baltą gulbę.Paruoštas modelis yra 13 x 13 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra..
7.50€
Be PVM:6.20€
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Į komplektą įeina spalvotas spalvotas popierius ir gausiai iliustruota instrukcija EN kalba, kaip žingsnis po žingsnio surinkti dvi žuvis.Paruoštas modelis yra 14 x 8 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra žaislas!Sudėtyje yra ..
3.75€
Be PVM:3.10€
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Į rinkinį įeina spalvotas popierius, akys ir gausiai iliustruotas pingvino surinkimo žingsnis po žingsnio instrukcija EN kalba.Paruoštas modelis yra 9 x 11 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra žaislas!Sudėtyje yra smulkių dalių.P..
4.65€
Be PVM:3.84€
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Rinkinį sudaro spalvotas popierius,  priklijuojamos akys ir gausiai iliustruotas instrukcijas EN kalba, kaip žingsnis po žingsnio surinkti žalią drakoną.Paruoštas modelis yra 15 x 15 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra ..
5.90€
Be PVM:4.88€
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Į rinkinį įeina spalvotas popierius ir gausiai iliustruotos instrukcijos EN, kaip žingsnis po žingsnio surinkti Kalėdų Senelį.Paruoštas modelis yra 10 x 16 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra žaislas!Sudėtyje yra smulkių dalių.P..
8.25€ 9.70€
Be PVM:6.82€
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Rinkinį sudaro  spalvotas popierius, medinis pagrindas, medinis stovas, dekoracijos ir gausiai iliustruota instrukcija EN kalba, kaip žingsnis po žingsnio surinkti modeliuką.Paruoštas modelis yra 15 x 25 cm. ..
13.49€ 15.88€
Be PVM:11.15€
Modulinis origami Parrot Modulinis origami Parrot
Išparduota
Tai puiki pramoga visai šeimai. Puikus būdas atitraukti vaikus nuo kompiuterio.Į rinkinį įeina spalvotas  popierius,  priklijuojamos akys ir gausiai iliustruotos instrukcijos EN kalba, kaip žingsnis po žingsnio surinkti papūgą.Paruoštas modelis yra 12 x 22 cm. ĮSPĖJIMAS!Prekė nėra žais..
7.90€
Be PVM:6.53€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)