ALEXIA PECK
Meniu
Jūsų Krepšelis

ALEXIA PECK

Šios išskirtinės natūralaus vaško žvakės levandų, kadagių ir čiobrelių kvapas nukelia į Provansą. Mėgaukitės nuostabia Provanso atmosfera, kur jūsų pojūčius gniaužia svaiginantis šilumos ir levandų šokis, o muziką atstoja cikadų triukšmingi garsai. Šiame dieviškame kvape levanda, kadag..
49.90€ 89.00€
Be PVM:41.24€
Įkvėptas tradicinių britiškų gėlynų aromato namų kvapas ir žavakė  LONDON apjungia rožių, lelijų ir žibuoklių kvapus, sukurdamas tikrą gėlinį šedevrą.Šis kvapas, kaip ir Londonas -  elegantiškas ir rafinuotas, įkvėptas po visą miestą išsibarsčiusių parkų, skverų ir sodų.Svaiginantis angliš..
138.00€
Be PVM:114.05€
Apjungdama kvapiosios tuberozos ir juodojo jazmino aromatus natūralaus vaško žvakė Paris jūsų namuose įkurdina Paryžių.Miestą – grožio, didybės, estetikos meno ir poezijos, miestą, sukurtą pasivaikščiojimams, kai klaidžiojant bulvarais, galva svaigsta nuo ore sklindančio intensyvaus sumišusio ar..
89.00€
Be PVM:73.55€
Natūralaus vaško žvakė New York sujungia prisirpusių persikų ir figų kvapus su kedro ir gintaro tonais, sukurdama rafinuotą muskusu dvelkiantį aromatą. Niujorkas – šios žvakės įkvėpimas. Gyvybingas mados, kultūros, muzikos, kūrybos ir galimybių miestas, kuriame švenčiama sėkmė ir priimamas kiekv..
49.90€ 89.00€
Be PVM:41.24€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)