MADE BY YOKE
Meniu
Jūsų Krepšelis

MADE BY YOKE

Rankų darbo parfumuotas aliejus, pagamintas remiantis tradicinėmis Ajurvedos technikomis. Ubud aliejaus buteliuke - banguojančios vėjyje ryžių terasos ir švelnus Balio dangus, o kvapą atskleidžia vėsinantis kokosų aliejaus bei dygminų, gardenijų ir lelijų spalvingos natos. Kiekis: 15ml...
44.90€
Be PVM:37.11€
Rankų darbo aliejus meditacijai, padedantis harmonizuoti kūną ir mintis meditacijos metu. Nerolio ir saldžiųjų apelsinų kvapas žadina dieviškas moteriškojo kūrybiškumo galias, kviečia jas pažaboti ir išreikšti.  Kiekis: 15ml...
44.90€
Be PVM:37.11€
Rankų darbo aliejus meditacijai, padedantis harmonizuoti kūną ir mintis meditacijos metu. Tuberozų ir rožinės pelargonijos kvapas kviečia gerumo pergalėms, tiek viduje, tiek ir supančioje aplinkoje.Kiekis: 15ml...
44.90€
Be PVM:37.11€
Rankų darbo parfumuotas aliejus, pagamintas remiantis tradicinėmis Ajurvedos technikomis.Venice aliejuje rasite kūrybiškumo, aštrios sąmonės ir šiltų saulėlydžių sankirtą, o jo nepamištamą kvapą kuria lotoso, gintaro ir muskuso aromatai.Kiekis: 15 ml..
44.90€
Be PVM:37.11€
Rankų darbo aliejus meditacijai, padedantis harmonizuoti kūną ir mintis meditacijos metu. Lotoso, jazminų ir baltosios lelijos kvapas žadina vidines vibracijas ir veda į tyrą sąmonę bei meditacinę palaimą. Kiekis: 15ml. ..
44.90€
Be PVM:37.11€
Rankų darbo žvakė iš natūralaus sojų ir kokoso vaško mišinio, kuriam aromatą suteikia eteriniai aliejai. Žvakės "Bungalow" pavadinimas atspindi prekinio ženklo lokaciją. Čia, Kalifornijoje, Venecijos paplūdimiuose, vienaukščiai vasaros namai "bungalow" tiesiog gyvenimo būdas, o ne atostogų krypties ..
49.90€
Be PVM:41.24€
Rankų darbo žvakė iš natūralaus sojų ir kokoso vaško mišinio bei apelsinų ir greipfrutų eterinių aliejų. Žvakės "Dream Catcher" nuramina mintis ir jausmus, o aromatą kuria ryškūs citrusiniai tonai, persipynę su salstelėjusiu persikų aromatu. Žalvariu dengti indeliai gaminami rankomis ir pr..
49.90€
Be PVM:41.24€
Žvakė Abundance Wellness Žvakė Abundance Wellness
Išparduota
Rankų darbo žvakė iš natūralaus sojų ir kokoso vaško mišinio bei eterinių aliejų. Sodrios cinamono ir gvazdikėlių natos persipina su pačiulio ir jazminų kvapais, o žemutinės ūdo ir gintaro natos kuria gilaus žemiško ir rafinuoto jausmo pojūtį. Žvakė "Abundance Wellness" padeda susitelkti meditacijų ..
49.90€
Be PVM:41.24€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)