THAMES & HUDSON
Meniu
Jūsų Krepšelis

THAMES & HUDSON

Vogue Paris visada buvo kur kas daugiau nei mados žurnalas. Šio žurnalo veikla užėmė pagrindinį ir gyvybiškai svarbų vaidmenį tarptautinėje kultūros industrijoje, jo istorija apima pačius išradingiausius mados ir skonio, meno ir visuomenės dešimtmečius. Jis veikė kaip kultūros varpinė, įtraukdama ma..
59.90€
Be PVM:49.50€
Karlas Lagerfeldas buvo modernus mados meistras. Per savo ilgą ir sėkmingą gyvenimą Karlas Lagerfeldas tapo savotiška ikona. Lagerfeldo teiginiai apie madą, moteris, meną, politiką, meilę ir gyvenimą – yra plačiai žinomi visame pasaulyje. Būtent šioje elegantiškoje ir stilingoje knygelėje patei..
19.90€
Be PVM:16.45€
„Chanel Eternal Instant“ –  kontroversiška istorija apie XX amžiaus mados legendą - Chanel. Ši ypatinga biografija iškelia aikštėn stulbinantį gyvenimą ir parodo, kaip įtakingiausia savo amžiaus dizainerė virto maištingo ir pažangaus stiliaus ikona. Jos legendą kūrė gausybė meilės rom..
69.59€
Be PVM:57.51€
Yves Saint Laurent prekinis ženklas, įkurtas Yves'o Saint Laurent'o ir Pierre'o Bergé 1961 m., netrukus po to, kai jaunasis kurėjas paliko postą Christian Dior mados namuose, netrukus taps vienu sėkmingiausių ir įtakingiausių aukštosios mados namų Paryžiuje. 1966 m. pristatydamas Le Smoking – p..
91.90€
Be PVM:75.95€
Viena labiausiai verčiančių susimąstyti ir įtakingiausių dizainerių pasaulyje –Vivienne Westwood kažkada pareiškė: „Vienintelė priežastis, kodėl aš esu mados pasaulyje, yra sunaikinti žodį „atitikimas“ ". Vivienne Westwood daugiau nei penkis dešimtmečius išradinėjo, keitė ir metė iššūkius mados..
91.90€
Be PVM:75.95€
Tai pirmasis išsamus Versace moteriškų drabužių kolekcijų pristatymas nuo 1978 m. debiuto iki šių dienų, rodomas per nuostabias podiumo fotografijas. Gianni Versace šeimos valdomi mados namai, įkurti 1978 m., greitai išaugo į didelio žavesio ir prabangos simbolį, žinomą visame pasaulyje. D..
91.90€
Be PVM:75.95€
Šioje knygoje aprašoma Prada namų istorija, skaitytojai trumpai supažindinami su Miuccia Prada biografija. Knygoje chronologine tvarka sudėtos Prada mados namų kolekcijos. Kiekviena kolekcija yra trumpai aprašoma, paminint jos svarbiausius aspektus bei įkvėpimo šaltinius. Knygoje rasite daugybę kole..
91.90€
Be PVM:75.95€
Šioje ambicingoje ir žavioje knygoje atsekama mados istorija iš visų pasaulio vietų – nuo graikų-romėnų audinių drabužių ir šilko rūmų, skirtų Kinijos Tangų dinastijai, iki šiuolaikinių sportinių drabužių dizainerių ir Japonijos gatvės kultūros. Chronologiškai išdėstytoje knygoje atsekama mados..
33.90€
Be PVM:28.02€
„Chanel Nr. 5“  knygoje nagrinėjami ankstyvieji „Chanel Nr. 5“ kvepalų gamybos metai nuo 1921 iki 1945 m. Knygoje plačiai aprašoma kvepalų pakuočių, sudėties, gamybos ir rinkodaros raida su precedento neturinčia prieiga prie Chanel archyvų. Ši knyga įkvėpianti ne tik savo turiniu, bet ir i..
195.00€
Be PVM:161.16€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)