Advento kalendoriai
Meniu
Jūsų Krepšelis

Advento kalendoriai

Advento kalendoriai
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius - lagaminas VILLAGE WOODEN Advento kalendorius - lagaminas VILLAGE WOODEN
Šis advento kalendorius yra puikus žaidimas, kuris vaikui leis kiekvieną dieną kurti žavingą kalėdinį kaimelį su Kalėdų Seneliu ir jo elfais, elniais, sniego seniu, dovanų pilnomis rogėmis ir sensacinga Kalėdų eglute. Tai dovana, su kuria vaikas galės žaisti kiekvienais metais, taip sukurdamas švent..
49.90€
Be PVM:41.24€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius - lagaminas HAIR ACCESSORIES Advento kalendorius - lagaminas HAIR ACCESSORIES
Advento kalendorius-lagaminas kiekvieną dieną džiugins mergaites, kurios mėgsta puošti plaukus įvairiais sagučiais bei pinti plaukus ar daryti kitokias šukuosenas su skirtingomis gumytėmis. Jis pripildytas gražiausių ir blizgiausių plaukų aksesuarų. Kiekvieną dieną atidarykite skyrelį ir rasite skir..
69.00€
Be PVM:57.02€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius BALLERINA CHARM BRACELET Advento kalendorius BALLERINA CHARM BRACELET
Gražiosios balerinos dievins šį ypatingą advento kalendorių. Kiekvieną dieną atidarę skyrelį rasite skirtingą aksesuarą, kuriuos kartu jungsite ir Kalėdų dieną bei vėliau galėsite pasipuošti nuostabiu papuošalu. Pakabukai įvairiausių formų: drugeliai, širdis, žvaigždė, mėnulis, gėlės, spalvingi kuta..
44.90€
Be PVM:37.11€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius - lagaminas WOODEN CAT Advento kalendorius - lagaminas WOODEN CAT
Vaikai, kurie myli kates, bus labai patenkinti šia dovana - Advento kalendoriumi. Kiekvieną dieną vaikas atras skirtingą katę. Viename iš skyrelių yra nuostabi žalia medinė kalėdinė eglutė, skirta katėms susiburti. Puikiai tinka vaizduotės žaidimams šventiniu laikotarpiu ir visus metus. Lagaminas ga..
49.00€
Be PVM:40.50€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius - lagaminas WOODEN BAND Advento kalendorius - lagaminas WOODEN BAND
Gyvūnų ir muzikos mylėtojams ypatingai patiks šis Advento kalendorius lagamine. Kiekvieną dieną rasite skirtingą gyvūną, visi grojantys instrumentais arba laikantys dovanas. Taip pat rasite ir kalėdinę eglutę. Puikiai tinka vaizduotės žaidimams šventiniu laikotarpiu ir visus metus. Lagaminas gali bū..
49.90€
Be PVM:41.24€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius HOUSE PAPER CRAFT Advento kalendorius HOUSE PAPER CRAFT
Šis advento kalendorius yra puikus žaidimas, kuris vaikui leis įrengti namus žaviai elnių šeimai. Name yra du miegamieji, valgomasis ir jauki svetainė su Kalėdų eglute ir dovanomis. Nuostabi dovana žaismingam vaizduotės žaidimui.Tinka vaikams nuo 3 metų. Kalendorius pagamintas iš ekologiško popieria..
33.00€
Be PVM:27.27€
Paskutinis VIENETAS
Advento kalendorius Christmas Socks
-40 %
Advento kalendorius, kuriame galite įpakuoti smulkias dovanas..
35.94€ 59.90€
Be PVM:29.70€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)